درباره ما

الماس شهر

کافی نت الماس شهر  از سال 1392 به مدیریت آقای مرتضی شمسی با فروش قطعات کامپیوتر و تجهیزات جانبی کار خود را  در شهر کهریزسنگ استان اصفهان  آغاز نموده که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان، مدیریت محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته که در راستای همان سیاست گذاری، سایت almasshahr.ir  راه اندازی گردیده است.

فروشگاه  الماس شهر ، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است و محلی مناسب برای خرید محصولات IT و لوازم جانبی است.

 شما می توانید به صورت آنلاین کالای مورد نظر خود را مشاهده و اطلاعات فنی دستگاه را دریافت و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.

کلیه محصولات این فروشگاه دارای گارانتی معتبر و ضمانت استرداد محصول به فروشگاه میباشد .

از اصول ما در فروشگاه اینترنتی الماس شهر، جلب و حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه های بزرگ این فروشگاه اینترنتی محسوب می شوید. در برابر قیمت های متغیر و گاهاً غیرمنصفانه بازار، ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی معتبر و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. در این جا به معنای واقعی کلمه، همیشه حق با شماست. با نظرات و پیشنهادات سازنده خود همراه ما باشید.

امید است با عنایت پروردگار بتوانیم رضایت و اعتماد شما هموطنان گرامی را جلب کنیم.